ZADZWOŃ
NAPISZ
e-mail:
Wybierz czytnik mowy syntetycznej dla swojej przeglądarki

O nas

ECOMARX to firma oferująca usługi z zakresu recyklingu, kruszenia, przesiewania, separowania oraz przetwarzania odpadów. Duży park technologiczny oraz wykwalifikowani pracownicy gwarantują wykonanie usług na najwyższym poziomie.

Zajmujemy się zagospodarowaniem odpadów przemysłowych oraz budowlanych w celu ochrony środowiska naturalnego. Świadczymy usługi transportowe w zakresie przewozu odpadów, zapewniając ich odbiór bezpośrednio z miejsca wytwarzania lub składowania. Przetwarzamy odpady betonowe, asfaltowe i żużlowe. Zajmujemy się także ich utylizacją, dzięki czemu nasi klienci mają pewność, że właściwie dbają o środowisko.

Oferujemy również profesjonalne kruszenie gruzu i betonu, co pozwala na utylizowanie materiału pozyskanego podczas prac rozbiórkowych i wyburzeń. Zakres świadczonych usług obejmuje także przesiewanie - proces pozwalający na efektywne sortowanie kruszywa i gruzu za pomocą sit o różnych rozmiarach oczek, a następnie segregację materiału według poszczególnych frakcji.

Przyjmujemy zlecenia na rozbiórki budynków, kruszenie i przesiewanie gruzu, a także przetwarzanie, separowanie oraz recykling odpadów.

ECOMARX to profesjonaliści, którym możesz zaufać!

INFORMACJA O POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij polityką prywatności. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.