ZADZWOŃ
NAPISZ
e-mail:
Wybierz czytnik mowy syntetycznej dla swojej przeglądarki

Działanie 3.5 Bon na doradztwo

Informujemy, że podpisaliśmy umowę o dofinansowanie i realizujemy projekt pt. „Zakup usług doradczych przez firmę ECOMARX Marcin Kęska w celu zwiększenia konkurencyjności na rynku” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego, Działanie 3.5 Bon na doradztwo.

Projekt polega na specjalistycznym doradztwie gospodarczym. Dzięki temu firma, ECOMARX MARCIN KĘSKA planuje rozwój przedsiębiorstwa dzięki dostępowi do specjalistycznego doradztwa. Cel ten zostanie osiągnięty poprzez realizację następujących celów szczegółowych:

  1. Zwiększenie efektywności firmy poprzez stworzenie Strategii Rozwoju, oraz doradztwie wzakresie wdrażania nowych usług,
  2. Wzrost konkurencyjności dzięki doradztwu w kontaktach między przedsiębiorcą a naukowcami,

Projekt zakłada realizację 1 zadania - zakup specjalistycznych usług doradztwa gospodarczego, w zakresie: tworzenia strategii rozwoju która pozwoli na zwiększenie efektywności prowadzenia działalności gospodarczej, podnosząc poziom zarządzania w firmie.

Doradztwo w zakresie wdrażania nowych usług (ekoinnowacyjnych) które zwiększy szansę na powodzenie w zamierzonych działaniach (wprowadzanie nowych usług na rynek) ponieważ da Wnioskodawcy dostęp do specjalistycznej wiedzy i doświadczenia. Nowe produkty / nowe rynki pozwolą na zwiększenie przychodów i skali działalności pośredniczenia w kontaktach między przedsiębiorstwami a naukowcami (transfer wiedzy) - efektem realizacji doradztwa z tego zakresu będzie wprowadzenie innowacyjnych usług (przetwarzania odpadów po hutniczych oraz separacja magnetyczna), gdyż dotyczą one współpracy z naukowcami., efektem końcowym będzie wzrost efektywności finansowej i rentowności firmy, co bezpośrednio przełoży się na jej konkurencyjność.

Planowane efekty:

W wyniku realizacji projektu nastąpi wzrost efektywności finansowej i rentowności firmy, co bezpośrednio przełoży się na jej konkurencyjność

  • Całkowita wartość projektu wynosi:  229 026, 00 PLN
  • Współfinansowanie UE w kwocie:  148 960, 00 PLN

 

INFORMACJA O POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij polityką prywatności. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.